ساخت انواع دستگاه های پلیمریلیزینگخط تولید لوله های پلی اتیلن PEخط تولید لوله های پی وی سی PVCخط تولید لوله پلی پروپیلن ppخط تولید ورق pe , pp , pvcخط تولید نوار آبیاری قطره ای سرعت بالاخط تولید نوار آبیاری قطره ایخط تولید پانل دیوارپوش و پروفیل upvcخط تولید پروفیل پلی استایرن psدستگاه چاپ و uvدستگاه لمینت و برش لمینتدستگاه میکسر pvcدستگاه پودرکن پی وی سی pvcدستگاه کوبله اتوماتیک و آسیاب پلاستیکقالب خط ورق و قالب قاب عکسقالب و کالیبر لولهقالب دیوارپوش ، ابزار آلات و پروفیلفرمینگ و اسپیرالگیربکس و سیلندر و مارپیچ موازی ( پارالل )گیربکس و سیلندر و مارپیچ پلی اتیلن peگیربکس و سیلندر و مارپیچ پی وی سی pvc

دستگاه میکسر پی وی سی

دستگاه میکسر برای مخلوط کردن و خشک کردن مواد پلاستیکی مورد استفاده قرار می گیرد . دستگاه میکسر قادر است هر گونه عملیات حرارتی (گرمایشی و سرمایشی) را با هم ادغام کرده و انجام دهد . مواد بعد از عملیات گرمایشی بصورت اتوماتیک وارد مخزن سردکن گردیده و عملیات سرمایش روی آن انجام می شود. سیستم های دستگاه فوق بگونه ای طراحی شده است که ضمن سهولت در کاربری ، کلیه عملیات آن قابل برنامه ریزی و تحت کنترل می باشد.

اطلاعات بیشتر
البرز ماشین جی | دستگاه میکسر | دستگاه میکسر پی وی سی | مخلوط کننده مواد پلیمری

خط تولید لوله های پی وی سی PVC

این خطوط با فن آوری جدید طراحی شده و برای تولید لوله های PVC مقاوم به حرارت (Flame – Retardant) ، لوله های فاضلاب ، آبیاری ، لوله های فاضلاب ضد صدا و لوله های مخابراتی مناسب می باشد .

اطلاعات بیشتر
البرز ماشین جی | خط توليد لوله هاي پي وي سي PVC | خط تولید لوله پلیکا

خط تولید پروفیل درب و پنجره یو پی وی سی  UPVC

این شرکت با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا توانسته است انواع خطوط تولید دیوارپوش ، کف پوش ، پروفیل و کانال برق را طراحی و به بازار عرضه نماید . از ویژگی های خطوط تولید دیوارپوش ، کف پوش ، پروفیل و کانال برق می توان به موارد زیر اشاره نمود : شکل ظاهری جدید ، تنظیمات منطقی ، کاربری آسان و .....

اطلاعات بیشتر
البرز ماشین جی | خط تولید پروفیل درب و پنجره یو پی وی سی | خط تولید پانل دیوارپوش پی وی سی

خط تولید نوارهای آبیاری قطره ای (Tape)

با توجه به اینکه کشور ما در منطقه کم آب قرار گرفته و متوسط بارندگی در آن کمتر از 1/3 متوسط جهانی است لذا یکی از دغدغه های مهم بخش کشاورزی کشور از دیرباز تا کنون تأمین آب بوده است . این شرکت با تلاش زیاد و استفاده از آخرین تکنولوژی روز و تخصص و تجربه کارشناسان بومی برای اولین بار در کشور اقدام به ساخت خطوط تولید نوارهای آبیاری قطره ای در دو مدل پر سرعت و معمولی نموده و در حال حاضر تعداد قابل توجهی از آنها در سرتاسر ایران عزیز در حال بهره برداری است .

اطلاعات بیشتر
البرز ماشین جی | خط تولید لوله های آبیاری قطره ای |خط تولید تیپ

خط تولید لوله های پلی اتیلن PE

این کمپانی انواع خطوط تولید لوله های پلی اتیلن اعم از پرسرعت و سرعت متوسط با امکانات PLC یا آنالوگ از قطر 16 الی 1200 میلمیتر را تولید و عرضه می نماید.

اطلاعات بیشتر
البرز ماشین جی | خط تولید لوله های پلی اتیلن PE

دستگاه لمینیت

این دستگاه می تواند سطح انواع پانل های PVC ، پروفیل PVC و پلی وود را لمینیت نماید.

اطلاعات بیشتر
البرز ماشین جی |دستگاه لمینیت |دستگاه لمینت

دستگاه چاپ و یو وی UV

این دستگاه قادر به چاپ بر روی پانل های PVC بوده و بعد از چاپ و انجام UV ، بوسیله اشعه خشک می شود.

اطلاعات بیشتر
البرز ماشین جی | دستگاه چاپ و یو وی UV
این کمپانی انواع خطوط تولید لوله های پلی اتیلن اعم از پرسرعت و سرعت متوسط با امکانات PLC یا آنالوگ از قطر 16 الی 1200 میلیمتر را تولید و عرضه می نماید.
دستگاه میکسر پی وی سی

البرز ماشین جی | دستگاه میکسر

دستگاه میکسر پی وی سی

 

دستگاه میکسر برای مخلوط کردن و خشک کردن مواد پلاستیکی مورد استفاده قرار می گیرد . دستگاه میکسر قادر است هر گونه عملیات حرارتی (گرمایشی و سرمایشی)  را با هم ادغام کرده و انجام دهد . مواد بعد از عملیات گرمایشی بصورت اتوماتیک وارد مخزن سردکن گردیده و عملیات سرمایش روی آن انجام می شود .
سیستم های دستگاه فوق بگونه ای طراحی شده است که ضمن سهولت در کاربری ، کلیه عملیات آن قابل برنامه ریزی و تحت کنترل می باشد .

میکسر ، دستگاه گرم کننده ، مخلوط کننده و خنک کننده مواد پلیمری مشخصات فنی دستگاه میکسر


 

 

 

 

 

محصولات

قطعات یدکی

کالیبر پلی اتیلن تنظیم شو PE

البرز ماشین جی -  کالیبر پلی اتیلن تنظیم شو

کالیبر پلی اتیلن PE

البرز ماشین جی -   کالیبر پلی اتیلن

کالیبر پلی پروپیلن PP

البرز ماشین جی -   کالیبر پلی پروپیلن

اسپیرال

البرز ماشین جی - اسپیرال

قالب لوله های پلی اتیلن PE

قالب لوله های پلی پروپیلن PP

قالب لوله های پی وی سی PVC

 

کالیبر وکیومی و بادی پی وی سی PVC

 

ردیف کن خط نواری

مواد کش های زمینی و هوائی

مترکن خط پلی اتیلن PE

پمپ وکیوم

تیغه دستگاه آسیاب

چشم کیس خط نواری

اعضا : 2
محتوا : 87
بازدیدکنندگان : 1004243
ما 13 مهمان آنلاین داریم