loader image
tiny-logo

 البرز ماشین جی و باز هم خدمت به زیست بوم ایران زمین!کاغذ تولید شده از پودر سنگ

در جریان سفری که به دعوت واحد تولیدی البرز ماشین جی به اصفهان صورت گرفت، جناب آقای مهندس چاووشی و جناب مهندس رنگرز، لطف فراوان داشته و این پروژه ویژه و محرمانه ی خود را به دلیل حضور مهندس ساعت نیا، به ما نشان دادند. آن زمان هنوز، این پروژه کامل نشده بود و حتا این امکان وجود داشت که کل پروژه با شکست و از دست رفتن میلیاردها تومان سرمایه مواجه باشد.

با گذشت دقیقا شش ماه { سفر ما به اصفهان دقیقا در روز 2 اسفند ماه 1396 صورت گرفت و گزارش آن در وبسایت ماهنامه و شماره 338 ماهنامه صنایع پلاستیک، تحت عنوان “نصف جهان شهر و یک دنیا عشق” منتشر شد. } حالا، پروژه تولید کاغذ با استفاده از پودر سنگ و مقداری افزودنی به تحقق پیوسته است .

 این پروژه می تواند، در شرایطی که به دلیل تحریم های ظالمانه به گفته برخی کاغذ فروشان و واردکنندگان کاغذ ثبت سفارش توسط چینی ها هم صورت نمی گیرد، برای کشور بسیار راهگشا باشد. فقط نیاز است تا مسوولان، از اهمیت تولید چنین دستگاهی در کشور مطلع شده و سرمایه گذاری لازم را بر روی آن به انجام برسانند.

حفاظت از درختان و طبیعت، استفاده از منابع وافر و نسبتا ارزان، کیفیت عالی و ویژگی های خاص کاغذ تولید شده توسط این ماشین شرکت البرز ماشین جی، همه و همه تنها بخشی از محاسن آن به شمار می روند.

 شرکت البرز ماشین جی و جناب آقای مهندس چاووشی، قبلا نیز در پروژه ساخت ماشین آلات تولیدکننده ی نوارهای آبیاری جهت آبیاری قطره ای، خدمت عمده دیگری به کشاورزان و محیط زیست ایران انجام داده بودند. حالا با اتمام این پروژه و افتتاح آن در ایران پلاست دوازدهم در حضور مهندس ساعت نیا، امید اینست که بار دیگر البرز ماشین جی به یاری درختان کشور بیاید.

همچنین مطبوعات کشور ، دانش آموزان، دانشجویان و اتحادیه های نشر و …. بسیاری دیگر می توانند از این نوآوری ایرانی مهندس چاووشی جهت کاهش هزینه های خود استفاده نمایند. به ویژه در شرایط حاضر که قیمت کاغذ به علت کمبود سر به فلک می کشد، کاغذ تولیدی توسط ماشین آلات البرز ماشین جی می تواند کمک شایان توجهی به بخش عمده ای از جامعه و مشاغل باشد.

 بار دیگر از مهمان نوازی و لطف مهندس چاووشی و مهندس رنگرز، و اطمینان این بزرگواران در نمایش پروژه ای محرمانه به دو روزنامه نگار، کمال سپاسگزاری را داریم و شادمانیم که رازدار امین برای این خادمان به زیست بوم و اقتصاد کشور بوده ایم. (روزبه ساعتچی)

منبع: ماهنامه صنایع پلاستیک

logo-footer

اطلاعات تماس

031-35722660

031-35722664

info@amjco.com

اصفهان، شهرك صنعتي جي، انتهای خيابان يكم، فرعي چهاردهم، پلاک 192

شبکه های اجتماعی

جستجو

کلیه حقوق مادی و معنوی این پایگاه متعلق به شرکت البرز ماشین جی می باشد. طراحی و پشتیبانی توسط شرکت آوین نت